Kampus 97.1 FM

Kampus 97.1 FM

Kampus 97.1 FM

Kampus 97.1 FM

Muzyka, kultura, Warszawa na 97,1fm

* “Cześć, Warszawo!” – jesteśmy na “ty” z miastem, o którym mówimy, w którym mieszkamy i w którym działamy. Street art, warszawscy muzycy i artyści, miejscy aktywiści oraz szeroko pojęta kultura miejska- to wszystko na 97,1 FM!

* “Rezerwat dobrej muzyki” – jesteśmy radiem, które nie będzie zbliżać się do mainstreamu. Gramy przeróżną muzykę. Było i będzie dużo miejsca dla polskich twórców. Kampus będzie chronił muzykę, która nie ma wstępu do „mediów masowego rażenia”.

* “Radio Kultury i Nauki” – jesteśmy radiem studenckim i kulturalnym – tych tematów nigdy nie zabraknie na naszej antenie.

Codzienne programy:
Kapitan Poranek (7:00-10:00),
Kampus Główny (11:00-13:00),
Normalnie O Tej Porze (14:00-17:00)
Alternator (17-19)

Programy autorskie prowadzą między innymi: członkowie StandUp Polska, Paprodziad znany m.in. z Łąki Łan, Earl Jacob, Proceente, ekipa Soul Service i Break da funk.

——

Regulamin korzystania z profilu Akademickiego Radia Kampus na portalu Facebook
1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki korzystania z profilu Akademickiego Radia Kampus w portalu Facebook.
2. Administratorem profilu jest Akademickie Radio Kampus zwane dalej „administratorem”.
3. Informacje publikowane w profilu dostępne są dla wszystkich użytkowników Facebook, spełniających warunki określone w regulaminie tego serwisu.
4. Fani profilu mogą zamieszczać na profilu Radia Kampus własne wpisy i komentarze do wpisów Radia Kampus.
5. Dołączając do grupy fanów profilu użytkownik potwierdza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązuje się przestrzegać jego zasad.
6. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania z grupy fanów użytkowników, którzy nie przestrzegają zasad niniejszego regulaminu.
7. Twórcy profilu nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy dodanych przez fanów.
8. Komentarze nie mogą zawierać treści niezgodnej z regulaminem, sprzecznych z prawem i dobrymi obyczajami (w szczególności obraźliwych i wulgarnych), naruszających prawa i dobre imię Administratora, naruszające prawa osób trzecich (w szczególności szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, godzących w godność, naruszających prywatność lub inne dobra osobiste), naruszających zasady współżycia społecznego, treści reklamowych i spamu.
9. Administrator zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy, które nie spełniają zasad określonych w pkt 8.
10. Administrator zastrzega sobie prawo wprowadzania jednostronnych zmian do niniejszego regulaminu. Zmiany obowiązują od momentu opublikowania ich na profilu.